Online Recruitment

Thijs Standbouw

Wie aan de slag wil in de standbouw, oriënteert zich vaak online. Maar tussen alle vacatures en werkgevers is het niet vanzelfsprekend dat je direct bij het juiste bedrijf uitkomt. Zeker in een markt waar vakmensen schaars zijn, is het belangrijk om op te vallen bij de juiste doelgroep.

Thijs Standbouw ontwerpt en realiseert standbouw voor beurzen en evenementen, zowel nationaal als internationaal. Maar hoe zorg je ervoor dat juist zij zichtbaar zijn voor potentiële medewerkers? Precies, daar komen wij in beeld.

Online recruitment middels storiesOnline recruitment middels reels

Voor Thijs Standbouw verzorgen we de online recruitment via Meta Ads. Met gerichte campagnes op social media brengen we vacatures onder de aandacht bij de juiste doelgroep en zorgen we voor een constante instroom van kandidaten. De campagnes sluiten naadloos aan op de werken-bij website, zodat geïnteresseerden eenvoudig meer informatie vinden en direct kunnen solliciteren.

Wil jij met ons aan de slag?

Kom in contact

Neem contact op

Wil jij meer bezoekers, klanten, verkopen of aanvragen dan óóit tevoren? Dat snappen we. Neem contact met ons op om samen te bekijken wat wij voor elkaar kunnen betekenen! ad your service werkt namelijk voor iedereen.

 

Nils Kuipers

Eigenaar


    Dit formulier is beveiligd met reCAPTCHA en de Google
    Privacybeleid en
    Servicevoorwaarden zijn van toepassing.

    Meer
    cases

    Bekijk alles
    studentenadvocaat sfeerbeeld

    De Studentenadvocaat

    Zoekmachine

    Bar de Molen

    Full Service
    50plushypotheek - koen en erik

    50PlusHypotheek

    Zoekmachine
    Music Traveler nieuwe website header

    Music Traveler

    Websites
    doorkoen-kantoor

    doorKoen

    Zoekmachine